DANIEL ČERV

re/max real estate

re/max real estate

Prodej – Výběr makléře a ceny

Rozhodování o prodeji

Výběr makléře a cenotvorba

Příprava na prodej

Přijetí nabídky

Inspekce a ohodnocení

Uzavření smlouvy

Proč byste si měli vybrat naše odborníky?

Můžete se rozhodnout prodat svou nemovitost samostatně. Existuje však mnoho skvělých důvodů, proč byste si měli vybrat nás, abychom vám s tímto důležitým úkolem pomohli. Zajistíme, abyste maximálně využili své možnosti na současném realitním trhu. Díky našim rozsáhlým kontaktním sítím, které jsme si vytvořili díky mnoha národním a mezinárodním organizacím, jejichž jsme členy, a také díky našim současným i minulým klientům, použijeme pro vaši nemovitost ty nejúčinnější marketingové a reklamní strategie. Provedeme vás také složitým papírováním od počáteční dohody až po závěrečné dokumenty.

Co hledat u makléře.

Níže je uvedeno několik faktorů, které je třeba mít na paměti při hledání makléře:

1. Vzdělání. Nejdůležitějším faktorem při výběru realitního profesionála je jeho vzdělání v oboru realit. Naši profesionálové mají pokročilý výcvik a vzdělání, což jim umožňuje patřit mezi nejlepší agenty na světě a získávat prestižní označení v různých oblastech realit.

2. Zkušenosti a odbornost. Chcete agenta na plný úvazek, který je obeznámen s vaší oblastí a s typem nemovitosti, kterou hodláte prodat. Používá různorodé marketingové a reklamní strategie? Jak technicky zdatný je váš agent? Kolik podobných nemovitostí dokázal v minulosti prodat?

3. Dostupnost a závazek. Váš makléř by měl být schopen rychlého a rozhodného jednání v průběhu prodeje vaší nemovitosti. Dává si váš agent záležet na tom, aby s vámi byl neustále v kontaktu? Lze vašeho agenta snadno kontaktovat v případě nouze nebo i v případě nejjednodušších dotazů? Je váš agent k dispozici o víkendech nebo ve večerních hodinách, kdy je většina kupujících mimo domov?

4. Vzájemná důvěra. Věnuje váš agent čas tomu, aby vyslechl vaše cíle a objasnil vaše potřeby? Dokáže váš agent pochopit vaši jedinečnou situaci a má skutečný zájem o výsledek procesu? Váš makléř bude vaším průvodcem a partnerem při tomto zásadním rozhodnutí, proto je důležité najít takového, se kterým si budete rozumět.

Jakou má vaše nemovitost hodnotu?

Bez profesionálního agenta má většina nezávislých prodejců nemovitostí tendenci přeceňovat hodnotu své nemovitosti. Tomuto úskalí se můžete vyhnout konzultací se zkušeným realitním makléřem.