DANIEL ČERV

re/max real estate

re/max real estate

O MNĚ

„V životě neexistují jiná omezení než ta, která si vytváříme ve své mysli.“ Motto, kterým se řídím nejen v životě, ale i v realitě. Dovolte mi, abych se představil. Jmenuji se Daniel Červ a zaměřuji se na luxusní segment realitního trhu. Specializuji se na prodej luxusních a výjimečných nemovitostí po celém světě. Svým klientům pomáhám plnit jejich sny a hledat jedinečné investiční příležitosti.

Segment luxusních nemovitostí má svá pravidla, na kterých si zakládá. Na prvním místě je perfektně připravená obchodní strategie, dokonalý servis a zcela individuální marketing. Neméně důležité je jednání na profesionální úrovni, diskrétnost a umění naslouchat. To vše vám mohu nabídnout. O své klienty se starám a poskytuji jim nadstandardní péči, kterou si zaslouží.

Věřím, že prodej nebo koupě exkluzivní nemovitosti by měly být nezapomenutelným zážitkem. Nechte vyniknout jedinečnost architektury a místa. Veďte obchodní případ s citem a pokorou. Ve svém portfoliu jsem měl architektonické skvosty, památkově chráněné budovy i velké vily v nadstandardním provedení – všechny jsem úspěšně zobchodoval. Neváhejte mě kontaktovat, rád pomohu i vám.