DANIEL ČERV

re/max real estate

re/max real estate

Prodej – rozhodování o prodeji

Rozhodování o prodeji

Výběr makléře a cenotvorba

Příprava na prodej

Přijetí nabídky

Inspekce a ohodnocení

Uzavření smlouvy

Rozhodli jste se prodat svou nemovitost. Než se pustíte do dalších kroků, je dobré si sednout a ujasnit si své motivace a sestavit základní časový rámec procesu prodeje.

Proč prodávat?
Proč chcete prodat svou nemovitost? Máte v úmyslu jednoduše najít větší nemovitost, nebo se plánujete přestěhovat do jiné čtvrti, školního obvodu, města či státu? Možná si myslíte, že vaše důvody jsou zřejmé, ale bylo by dobré zvážit důsledky jednotlivých možností pro váš životní styl, možnosti a finance. Pokud si ujasníte své záměry ohledně prodeje, usnadní nám to určení nejvhodnější varianty pro vaše specifikované finanční, životní a realitní cíle.

Kdy bych měl/a prodat?
Měli byste si ihned stanovit časový rámec prodeje. Pokud potřebujete prodat rychle, můžeme celý proces urychlit tím, že vám poskytneme kompletní analýzu trhu a akční plán k dosažení všech vašich cílů. Pokud nemáte naléhavou potřebu prodat ihned, můžete si sednout s jedním z našich odborných realitních makléřů a důkladně projít aktuální podmínky na trhu a najít nejpříznivější dobu pro prodej.

Jaká je situace na trhu?
Při spolupráci s námi si můžete být jisti, že naše znalosti, zkušenosti a vyjednávací schopnosti budou pracovat pro vás, abyste dospěli k nejlepším tržním cenám a podmínkám. Budeme vás informovat o tom, co se děje na trhu, a o cenách, financování, podmínkách konkurenčních nemovitostí. S námi budete přesně vědět, jak stanovit cenu a kdy prodat svou nemovitost.

Jak optimalizovat své finance?
Rozhodnutí prodat svou nemovitost vyžaduje vážné zvážení vaší současné finanční situace a budoucích možností. S pomocí našich kvalifikovaných agentů budete schopni efektivně posoudit kumulativní dopad těchto změn, odhadnout potenciální výnosy z prodeje vaší nemovitosti a naplánovat účinné strategie daňových úspor a plánování majetku. Zajistíme, abyste nejen převzali kontrolu nad svými financemi, ale abyste je také plně využili.