DANIEL ČERV

re/max real estate

re/max real estate

Příprava na prodej

Rozhodování o prodeji

Výběr makléře a cenotvorba

Příprava na prodej

Přijetí nabídky

Inspekce a ohodnocení

Uzavření smlouvy

Můžete udělat mnoho pro to, abyste zvýšili atraktivitu své nemovitosti a vytvořili trvalý dojem na potenciální kupce.

Co je třeba udělat pro přípravu:

Následuje několik faktorů, které je třeba mít na paměti při nabízení vaší nemovitosti k prodeji:

1. Přitažlivost obrubníků.

Udržování neporušené krajiny a přidání kreativních prvků na dvoře, jako jsou barevné letničky, vytvoří okamžitý dojem na kolemjdoucí a potenciální kupce.

2. Opravy nemovitosti.

Jednoduché modernizace, jako je oprava oken, vyleštění klik a nový nátěr v nejčastěji používaných místnostech, nemovitost okamžitě rozzáří.

3. Čistota a inscenace.

Udržujte svou nemovitost neuklizenou, voňavou a dobře osvětlenou odshora dolů. Věnujte pozornost detailům: ukliďte kočkolit, umístěte ke vchodu vázu s čerstvými květinami, dejte do trouby várku skořicových rohlíčků, nechte vyčistit koberce. Váš agent prohlédne nemovitost před jejím zařazením do prodeje, aby zjistil, jak můžete vylepšit inscenaci své nemovitosti.

4. Zveřejnění informací a inspekce.

Jsme velmi dobře obeznámeni s právními postupy souvisejícími se zveřejňováním informací a jsme připraveni vám pomoci vypracovat důkladné prohlášení o zveřejnění informací, které bude výhodné pro vás i pro kupujícího, a také navrhnout opatření na zlepšení stavu domu před uvedením vaší nemovitosti na trh (např. kontrola proti termitům a škůdcům).

5. Předváděcí čas.

Prezentace vaší nemovitosti potenciálním kupujícím je práce, kterou za vás vyřídíme. Kupující se cítí pohodlněji při diskusi o nemovitosti s agentem, pokud u toho nejste vy. Váš agent navíc bude vědět, jaké informace budou při jednání s potenciálními kupujícími nejužitečnější při zastupování vašich zájmů.