DANIEL ČERV

re/max real estate

re/max real estate

29 990 000,- Kč

Villa Pablo (Vysoký Újezd)

STAV
Prodej
SDÍLET:
Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

O NEMOVITOSTI

Prodáváme novostavbu exkluzivní rodinné dvoupodlažní vily, která vás ohromí nadčasovým designem, promyšlenou architekturou a vzdušnými interiéry.

Tato moderní rodinná vila se nachází v obci Vysoký Újezd u Berouna, s dojezdovou vzdáleností do Prahy pouhých 25 minut.

Vila díky perfektnímu dispozičnímu řešení poskytne kvalitní bydlení, pohodlí i dostatek soukromí všem svým obyvatelům. Její celková výměra činí 292 m2.

Hlavní obytná a společenská část domu se nachází v přízemí. Velký obývací pokoj s kuchyní a jídelnou je navržen jako otevřený prostor, který je pomocí příčky členěn na dva funkční celky. Jídelní i obývací část je francouzskými okny propojena se zahradou. Za slunných dní se tak může celý prostor z obou stran otevřít okolní zeleni. V přízemí domu se dále nachází ložnice (pokoj pro hosty), koupelna, samostatné WC, kotelna a garáž.

V prvním patře jsou tři místnosti. Hlavní ložnice se samostatným vchodem a vlastní šatnou i oddělenou koupelnou, další dvě velké ložnice a samostatná koupelna. Ze společné chodby pak vede vstup na sluneční terasu s dřevěnou pergolou, z níž je krásný výhled do zeleně a širého okolí. Terasa je ideálním místem pro relaxaci, odpočinek i setkávání členů rodiny.

Pro výstavbu domu byly použity nejkvalitnější a vysoce odolné materiály – dřevo, žulová dlažba, keramika nebo nadstandardní vybavení (90+) na míru. Seznam použitých materiálů a zařízení vám rádi zašleme na vyžádání.

Obec Vysoký Újezd si zamilují všichni, kdo hledají klidný styl života na dosah Prahy i veškerých služeb. Střed obce tvoří prostorná náves s rybníkem, mohutnými starými lipami a kapličkou, kterou na jižním konci uzavírá komplex zámku. V obci se nachází radnice, pošta, školka a škola, prodejna potravin, kosmetický salon nebo fitness centrum.

V místě byl rovněž zbudován prestižní golfový resort Albatross, jehož designérem je uznávaný golfový architekt Keith Preston. Příjemné místo sportu a odpočinku myslí i na nejmenší a pořádá golfové kurzy pro děti. Součástí areálu je restaurace, bar a komfortně vybavená klubovna.

Obec Vysoký Újezd leží za jihozápadním okrajem Prahy. Díky dálnici D5 je centrum metropole vzdáleno pouhých 25 minut jízdy autem, v Berouně budete za 13 minut. Ve směru na Beroun se rozprostírá čistá příroda chráněné krajinné oblasti Českého krasu – oblíbená pro turistické a poznávací výlety.

DETAILY NEMOVITOSTI

Máte zájem o

Villa Pablo (Vysoký Újezd)

Prodej